Vedtægter & bestyrelse

Kirsebaergardens vedtaegt – 10.05.16

Kirsebærgårdens bestyrelse 2019/20

Lasse Lavrsen  (formand)        Jordbærstuen, 1 år   

lasselavrsen@gmail.com         31 19 47 10

Pernille Vinderskov                   Jordbærstuen, 1 år   

pv@vinderskov.dk                    26 17 70 10

Sunniva Uggerby                        Brombærstuen, 2 år 

sunniva@underprotection.dk    27 50 63 62

Anne Steensberg                         Solbærstuen, 2 år    

annesteensberg@gmail.com     60 64 69 71

 

Suppleanter – valgt for 1 år

Mads Kromann                           for Lasse Lavrsen     

mads@kromann-larsen.dk

Laura Karacic                              for Pernille Vinderskov      

lkaracic@hotmail.com

Jonna Lohmer                            for Sunniva Uggerby     

Jonna.lohmer@gmail.com

Nina Gry Jacobsen                    for Anne Steensberg    

ninagry@gmail.com

 

Personale – deltager uden stemmeret

Pia Grøndahl                             Arb.m.rep.                                    ikkipia@gmail.com

Dorthe K. Strøbech                  Jordbærstuen                              dorthekirk@yahoo.dk

Anne-Dorte Freising                Blåbærstuen                                a.d.freising@gmail.com

Trine Orbe                                  Solbærstuen                                design@trineorbe.dk

Bjarne Lorentzen                      Brombærstuen                            bjarne@kirsebaergaarden.dk

Lise Lorentzen                           Pæd. leder                                    lise@kirsebaergaarden.dk